shopify site analytics
Hem Om oss Kontakta oss Miljö-och kvalitetspolicy Säkerhets- och Produktblad Offert
Sök

Välkommen att kontakta oss på ILS Nordic AB
Postadress
ILS Nordic AB
Box 2088
194 02 Upplands Väsby
Besöksadress
Kanalvägen 3A
194 61 Upplands Väsby
Telefon: 08-391005
FAX: 08-50311368
Organisationsnummer: 556829-1685

Försäljning/teknik
Henrik Dahlén
Mobil: 070-3711192
Email: henrik.dahlen@ilsnordic.se
Kristian Thelin
Mobil: 070-3711113
Email: kristian.thelin@ilsnordic.se
Håkan Lindborg
Mobil: 070-3711133
Email: hakan.lindborg@ilsnordic.se
Erik Fröman
Mobil: 070-3711223
Email: erik.froman@ilsnordic.se
Leif Ohlson
Mobil: 070-3711111
Email: leif.ohlson@ilsnordic.se
Thomas Pedersen
Mobil: 070-3711125
Email: thomas.pedersen@ilsnordic.se
Ulf Hultman
Mobil: 070-3711122
Email: ulf.hultman@ilsnordic.se
Kundservice ILS on site
Stefan Vrenning
Tel: 08-391005
Email: kundservice@ilsnordic.se
Jimmy Andersson
Tel: 070-3711034
Email: jimmy.andersson@ilsnordic.se
Teknisk support
Teknisk support
Email: teknisksupport@ilsnordic.se
ILS Nordic AB, Box 2088, 194 02 Upplands Väsby | Telefon: 08-391005 | FAX: 08-50311368